Automašīnas ādas sēdekļu kopšanas līdzeklis Coralux

Automašīnas ādas sēdekļu kopšanas līdzeklis Coralux
Automašīnas ādas sēdekļu kopšanas līdzeklis Coralux Automašīnas ādas sēdekļu kopšanas līdzeklis Coralux Automašīnas ādas sēdekļu kopšanas līdzeklis Coralux
Modelis: 45965
Pieejamība: Pieejams
Cena: 24,90€ 21,90€
Daudzums:  
   - VAI -   

Jaunais CORALUX!!!

1. Lielāks TILPUMS (iepriekš 150ml) tagad 200 ml ( gan ādas attīrīšanas līdzeklis, gan ādas krēms - losjons)

2. Ādas kopšanas krēms ar intensīvāku iedarbības formulu uz ādas virsmu! ( ES prasības par stingrāku regulējumu hroma lietošanā, kas tiek izmantots ādas apstrādē, ādai piešķir mazāk mitruma, kas jākompensē ar intensīvāku kopšanu un lielāku mitruma daudzumu ādas kopšanas līdzekļos)

3. Jauns DIZAINS

Ādas sēdekļu kopšanas līdzeklis Coralux, ir paredzēts visu veidu automašīnas ādas virsmu kopšanai. Automašīnas salonā ādas virsma tiek pakļauta intensīvai mehāniskai iedarbībai, biežām temperatūras un mitruma svārstībām.Tīrīšanas līdzeklis pamatīgi attīra ādas virsmu no netīrumiem, savukārt barojošais sastāvs Protection satur komponentes, kas atjauno ādas dabisko mitrumu, veicina krāsas atjaunošans, aizsargslāņa izveidošanos, kas nodrošina vieglāku ādas kopšanu, aizsargā to pret netīrumiem, kā arī palielina izturību pret izbalēšanu.
Līdzeklis ir sertificēts Vācijas Ādas institūtā (German Tannery Institute in Reutlinger)

Komplektā ietilpst:
Cleaner – ādas virsmas tīrīšanas līdzeklis, 200 ml
Protection Cream – ādas virsmas aizsargājosu un barojošu komponenšu saturošs krēms, lietojams pēc Cleaner virsmas tīrītāja 200 ml
Sūklis – tīrošā līdzekļa Cleaner uzklāšanai
Salvetes – Protection Cream uzklāšanai (2.gab)


Ādas sēdekļi automašīnā, mājā, birojā vai citur sniedz komfortu un ērtības, ko nevar nodrošināt sintētisko materiālu sēdekļi, ādas sēdekļi ir mīkstāki un krietni izturīgāki ekspluatācijā, jo to izgatavošanā tiek izmantotas īpaši kvalitatīvs ādas materiāls. Automašīnas salons, kas izgatavots no ādas var kalpot par gadu desmitus, līdzīgi kā cilvēka āda, tā ilgstoši saglabā savas īpašības, taču tai ir nepieciešama regulāra apkope un tīrīšana.
Vācu uzņēmums LCK GmbH jau vairāk nekā 25 gadus ir specializējies dažādu ādas izstrādājumu kopšanas līdzekļu ražošanā, tam ir savs zinātniskais pētniecības centrs un laboratorija, kurā tiek veikti pētījumi par ādas kopšanas līdzekļu iedarbību uz dažādām ādas virsmām. Uzņēmums ir radījis jaunākās paaudzes ādas kopšanas, aizsardzības, tīrīšanas un remonta līdzekļus, kas ir sertificēti Vācijas Ādas institūtā(German Tannery Institute in Reutlinger) un Mēbeļu sertifikācijas institūtā (Certification Institute for furniture), kā arī saņēmuši lielāko ādas mēbeļu un aksesuāru ražotāju atbalstu un lietošanas rekomendācijas (Rolf Benz, Cor, Koinor,Hulsta, Laauser u.c). Visi ādas kopšanas līdzekļi ir ražoti Vācijā.

****************************************

CORALUX ir ieguvis augstāko novērtējumu “ĪPAŠI IETEICAMS”/„SEHR EMPFEHLENSWERT“ Vācijas Tehniskās uzraudzības biedrības „GTÜ” rīkotajā testā

Automašīnas ādas sēdekļu un salona kopšanas līdzeklis CORALUX ir ieguvis augstāko novērtējumu “ĪPAŠI IETEICAMS”/„SEHR EMPFEHLENSWERT“ Vācijas Tehniskās uzraudzības biedrības „GTÜ” rīkotajā testā, kurā tika pārbaudīti un salīdzināti deviņi dažādu zīmolu automašīnas ādas salona tīrītāji.
Īpaši sagatavotā pārbaudījumā līdzekļiem vajadzēja uzrādīt savu efektivitāti gan ādas tīrīšanā, gan kopšanā.
Pirmajā testā tika pārbaudīta ādas kopšanas līdzekļu tīrīšanas efektivitāte un spēja tikt galā ar:
kolas,
sulas,
kečupa,
majonēzes,
kafijas,
lūpu krāsas,
tintes,
flomāstera,
sauļošanās/kurpju krēmu traipiem, kas iepriekš uz gaišas ādas virsmas tika turēti 18 stundas (40 grādu temperatūrā īpašā kamerā) Pēc tam pie darba “ķērās” 9 dažādu zīmolu, tai skaitā CORALUX ādas tīrītāji, rezultātā iegūstot visaugstāko novērtējumu „sehr empfehlenswert“ jeb ĪPAŠI IETEICAMS!
 
Otrajā testā tika pārbaudīta ādas kopšanas efektivitāte un iespējas “atgriezt” sasmērētajai ādas virsmai sākotnējo izskatu, mitrinot un mīkstinot ādas virsmu,no kuras pirmajā testā tika iztīrīti traipi.
Arī šajā testā CORALUX ieguva visaugstāko novērtējumu ĪPAŠI IETEICAMS!  
Mēs priecājamies, ka varam dalīties ar šo informāciju, jo neatkarīgas un respektablas organizācijas, šai gadījumā  „GTÜ” (Vācijas Tehniskās uzraudzības biedrība) pozitīvu vērtējumu iegūt ir ļoti grūti, jo līdzekļi tiek pārbaudīti pēc īpaši stingriem kritērijiem, fiksējot vismazāko neatbilstību un kļūdu.
 
CORALUX ir ĪPAŠI IETEICAMS Jūsu automašīnas ādas salona uzkopšanā un tīrīšanā, iesaka  GTÜ.
 
Vai Jūsu automašīnas ādas salona tīrītājs arī var palepoties ar šādiem nopelniem un vērtējumu?:)  
Pilnu rakstu par ādas kopšanas līdzekļu testu varat lasīt šeit
 ( vācu valodā):   http://www.gtue.de/sixcms/detail.php?id=56105
 
 

 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi:
Darbojas uz OpenCart
AUTOSTYLE.LV © 2021